R-Liste

Søgning.  = i nummerorden registreringsnummer - = i alfabetisk orden på navne

Problemer med søgning ? kontakt webmaster@irish-setter-family.dk

Reg.nr Navn Opdrætter Reg.år
00226/77 Ra Karsten Kristensen - Fårevejle 1977
201644 RAF Anna Jensen - Vordingborg 1958

.....0.....

03256/77 Raff Siegfred Nielsen - Hadsund 1977
06937/92 Raff Birgit Lene Lyngrod - Silkeborg  1992

.....0.....

11389/76 Raff ll Bodil Jensby - Asaa 1976

18267

Raglan Jæger O. Morthorst - Ringsted

1910

¤¤¤

4890/71

Raja J. Østergård - Viborg

1971

04842/79

Raja Kr. Nyby  Boll - Nykøbing Mors

1979

¤¤¤

316730 Ralf L. Quist - Ristrup pr. Beder 1967
12039/69 Ralf L. Quist - Maarsted 1969
11386/76 Ralf Bodil Jensby - Dorf - Dronningelund 1976

.....0.....

75811 Ralff Thorvald Gylling - Horsens 1944
90760 Ral Svend Larsen - Glamsbjerg 1944
152888 Ralph P. Ravn - Fuglebjerg 1952

¤¤¤

25044/79 Rama Bjarne Rasmussen - Otterup 1979
20896/99 Rama Henrik Heindorf - Tranekær 1999

¤¤¤

27220 Ramas Forvalter Dons - Haslev 1920
12058 Ramas af Fox H. Bolbjeg - Nakskov 1943
30066 Ranni Fasanjæger Sørensen - Lundby 1925
03253/94 Ramses Lise Salling - Give 1994

¤¤¤

71662 Randi S. Rasmussen - Varde 1943
16266/81 Randi Erik Marker - Rønne 1981
15159/86 Randi Inga K. Jørgensen - Viborg 1986

¤¤¤

696 Ranie Læge Kromann - Uggerløse 1902

¤¤¤

257570 Rap Ernst Nielsen - Hersom pr. Hobro 1963
259719 Rap Frede Axelsen - Ringkøbing 1963
305127 Rap Johs. Rasmussen - Morud 1966
6866/69 Rap C. Bjerregaard Hansen - Laasby 1969
34902/73 Rap M. M. Andersen - Brønderslev 1973

¤¤¤

198864 Rap af Brenderup Carl Peter Larsen - Brenderup St 1958
122730 Rap af Tim Axel Riis - Assels 1947

18268

Rap Egely Kommunelærer Meldgaard - Vejle

1910

.....0.....

56479 Rap fra Hobro A. Sørensen - Hobro 1936
28155 Rap fra Topshøj N. Tyndeskov Pedersen - Sorø 1921

¤¤¤

16737/86 Raphoe Orla Lienhøft - Mårslet 1986
14005/2002 Raphoe Hugo Pedersen - Roslev 2002

¤¤¤

186 Rapp H. J. - Thoderup Nielsen 1891
28754 Rapp L. Hansen - Birkelse 1922
314968 Rapp O. Haldrup - Ulstrup St. 1966

¤¤¤

32102 Rapp II Greve E Holstein - Sandved 1926
19507 Rappa af Salling M. Hald - Virring 1911
366 Rappo af Skanderborg Skovfoged Nielsen, Hørby Skov 1895
365 Rappo H. Deichmann - Ans by 1896

¤¤¤

196807 Ras H. C. Barkan - Sæby 1958
319964 Ras Finn Andersen - Vebbestrup pr. Øster Doense 1964
278720 Ras A. Dahl-Rasmussen - Ebberup 1965
8089/71 Ras Jørgen Christensen - Kalundborg 1971
13012/71 Ras L. Quist - Mårslet 1971
12769/72 Ras G. Nielsen - Vodskov 1972
26904/72 Ras Alfred Nielsen - Hillerød 1972
13036/75 Ras Henning Andersen - Esbjerg 1975
30649/77 Ras J. Kierkegaard - Horsens 1977
20789/78 Ras Alfred Nielsen - Hillerød 1978
08200/80 Ras Lars Nørgård - Tolne 1980
14850/83 Ras Gert Hansen - Aakirkeby 1983
27018/94 Ras Niels J. Christensen - Brønderslev 1994

.....0.....

197015 Ras II Johannes Winther - Oure 1958
209705 Ras af Millinge K. Deichmann - Svendborg 1959
16167 Rascal Dressør Chr. Jørgensen - Sorø 1919

¤¤¤

191576 Rask Chr. Juul Sørensen - Udbyneder 1957
10381/71 Rask K. Henriksen - Ruds Vedby 1971

¤¤¤

330316 Rasmine Anna Jensen - Vordingborg 1967
12716/70 Rasmine Peder Tøndborg - Kjellerup 1970

¤¤¤

14285 Rass Portør Hansen - Hornum 1907
05714/87 Rass Jan Olsen - Brørup 1987

.....0.....

12304/71 Rasmus A. G. Nielsen - Hvide Sande 1971
26205/71 Rasmus Anker Lassen - Roskilde 1971
10940/72 Rasmus Viggo Hansen - Fåborg 1972
20993/73 Rasmus U. Bonde - Viborg 1973
32118/73 Rasmus K. Pedersen - Asnæs 1973
25514/74 Rasmus Dan Petersen - Mariager 1974
28241/74 Rasmus Leif Hansen - Ringsted 1974
8974/76 Rasmus Kirsten Jacobsen - Ringsted 1976
24206/76 Rasmus Poul Petersen - Skensved 1976
27082/76 Rasmus Åse Sørensen - Tistrup 1976
02289/77 Rasmus K. Vest Hansen - Lundby 1977
12952/78 Rasmus Anders Nøhr - St. Heddinge 1978
27918/78 Rasmus Henning Larsen - Slagelse 1978
30730/78 Rasmus Jørgen Kruse - Holbæk 1978
17172/79 Rasmus O. H. Andersen - Birkerød 1979
21475/79 Rasmus Leif Hansen - Ringsted 1979
05025/81 Rasmus Leif Hansen - Ringsted 1981
12365/81 Rasmus Børge Yde Jensen - Bedsted Thy 1981
28532/81 Rasmus Jann Madsen - Fjerritslev 1981
11331/83 Rasmus Birte & Aage Moesgaard - Skjern 1983
07694/84 Rasmus Lene Kattrup - Hillerød 1984
12576/90 Rasmus Birgit Holst - Stoholm Jylland 1990

.....0.....

16739/86 Rathmullan Orla Lienhøft - Mårslet 1986
10824/2001 Ravi Bente Dau Nottelmann - Vojens 2001
147302 Ray af Per Arne Pedersen - Freltofte 1951

.....0.....

170207 Red Hans Olsen - Fjenneslev 1954
1875/76 Red Chr. L. Simonsen - Silkeborg 1976
13109/76 Red Leif Hansen - Ringsted 1976
13725/76 Red Henning Jensen - Sønderborg 1976

.....0.....

25561/75 Reddy Sv. Aa. Petersen - Højbjerg 1975
29906/83 Redhunter Erik Christian Eskildsen - Kolding 1983
121492 Red jack Chr. Skov - Sct. Clemens 1947
167825 Red Jack II P. C. Nielsen - Aarup 1954
09405/85 Redleine Bodil Jensby - Asaa 1985
15886/77 Redmac L. Nielsen - Nr. Lyndelse 1977
21305/79 Redrobin Erik Holmgaard Larsen - Vodskov 1979
21214 Red Maggie Maskinfabrikant Hansen - Sandved 1915
21215 Red Maida u.e.D. H. Deichmann - Ans by 1915
182645 Red Paw Johannes Winther - Oure 1956
71916 Red Rosa af Tørvehaven Dressør Sv. A. Svendsen - Odense 1943

18269

Red Sam Grosserer Niels Mørch - København

1912

125030

Redy fra Bjerringbro Murermester Chr. Andersen - Malling

1947

.....0.....

75932

Reersøgaardens Kulla Johs. Olsen - Nykøbing 1942

.....0.....

03248/94 Regitt Lise Salling - Give 1994

.....0.....

24646/77 Reki Bodil Jensby - Dorf - Dronningelund 1975
24734/83 Rekki Bodil Jensby - Dorf - Dronningelund 1983
4958/73 Rekko A. Svenningsen - Grenå 1973

.....0.....

29905/83 Remi Erik Christian Eskildsen - Kolding 1983

.....0.....

69332 Rena Karl Christensen - Randers 1943
303938 Rene N. E. Gadeberg - Sønderby pr. Grindsted 1966
24280/92 Rengo Morten Jensen - Nørre Alslev 1992
2502/76 Renult Anna Jensen - Vordingborg 1976
18050/74 Rester J. E. Axø - Fredericia 1974
235845 Rethy Paul H. Larsen - Otterup 1962

.....0.....

25700 Rex Forvalter Dons - Haslev 1919
63709 Rex Thomas Bertelsen - Aalborg 1938
79825 Rex Svend Larsen - Glamsbjerg 1944
228389 Rex Gustav Pedersen - Vestbirk 1961
7573/69 Rex Jens Jensen - Asp pr. Varde 1969
10959/69 Rex Finn Jensen - Vejle 1969
13950/69 Rex J. Sørensen - Stenvad 1969
2012/71 Rex Knud Hansen - Hobro 1971
8090/71 Rex Jørgen Christensen - Kalundborg 1971
14831/71 Rex W. Aa Jensen - Thy 1971
21457/71 Rex Viggo Andersen - Viborg 1971
18114/72 Rex B. Rasmussen - Århus N 1972
20134/72 Rex O. Haldrup - Ulstrup St. 1972
24673/72 Rex N. Ortved - Grenaa 1972
7501/73 Rex Knud E. Sørensen, Ballum - Skærbæk 1973
12061/73 Rex Finn Halling - Holbæk 1973
13039/73 Rex K. Hornskov - Lemming 1973
5546/74 Rex Finn Jensen - Vejle 1974
06168/74 Rex I. Jensen - Karlslunde 1974
03332/75 Rex Tage Bitch - Karup 1975
03639/75 Rex Grethe Pedersen - Randers 1975
28344/75 Rex Søren Chr. Sørensen - Bolderslev 1975
8958/75 Rex P. C. Bøgh Johansen - Vejen 1975
09555/77 Rex Henning Jensen - Sønderborg 1977
00197/78 Rex  E. Jensen 1978
02931/78 Rex Anna Jensen - Vordingborg 1978
04840/78 Rex N. Houkjær - Hillerød 1978
15876/78 Rex Bent Jensen - Ruds Vedby 1978
25391/78 Rex Ernst Maach - Odense NV 1978
25474/78 Rex Alfred Nielsen - Hillerød 1978
25851/79 Rex Uffe Kofoed - Hasle 1979
29746/79 Rex Alfred Futtrup - Vejle 1979
10685/80 Rex Gregers Behm Sørensen - Værløse 1980
27037/80 Rex Frede Knudsen  - Korsør 1980
04636/82 Rex Rud Birger Thomsen - Bryrup 1982
22596/82 Rex Lone Gjersen Nielsen - Tranekær 1982
17526/82 Rex Bent Jensen - Ruds Vedby 1982
20862/82 Rex Bent Hesthaven - Frederikshavn 1982
12328/83 Rex Jens Alring - Trustrup 1983
32752/83 Rex Trine Rasmussen - Aarslev 1983
07016/84 Rex Rud Birger Thomsen - Bryrup 1984
36358/84 Rex Erik Larsen - Varde 1984
17896/91 Rex Kim Jacobsen - Holbæk 1997
11331/91 Rex Kay - Viggo Kræfting 1991
06604/97 Rex Per Pedersen - Thisted 1997
09858/98 Rex Agust Ragnarsson - Frøstrup 1998

.....0.....

80764 Rex Birkholm Wolmar Noppenau - Næsby, Ærø 1944
170203 Rex af Jack Hans Olsen - Fjenneslev 1954
147303 Rex af Lissie Arne Pedersen - Freltofte 1951
190468 Rex af Pan E. Krogsøe - Højby 1957
183594 Rex af Samsø Jens Jensen - Hjallerup Møllegaard 1956
59151 Rex af Viby J Malta Rasmussen - Viby 1939

¤¤¤

116397 Rex fra Thyborøn Niels Winkel - Thyborøn 1946

¤¤¤

20853/89 Rexita Benedicte Imre - Ballerup  1989
05583/84 Reza Bjarne Jørgensen - Kjellerup 1984
21002/73 Ria Agner Christensen - Hvidovre 1973
DK11467/2009 Ribes Ulrik Kjærsgaard - Sulsted 2009
26699/83 Rica Carl Bjørn Ahlgren - Korsør 1983

¤¤¤

145193 Ricco Gunnar Nislev - Fredericia 1950
18162/71 Ricco B. Olsen - Hobro 1971
14732/73 Ricco M. L. Pallesen - Grenaa 1973
25511/74 Ricco C. Sønderskov - Børkop 1974
07624/81 Ricco Keld Østergaard - Bedsted Thy 1981
17941/81 Ricco Herluf Smed - Hobro 1981
26961/84 Ricco Torben Gaardsø - Randers 1984
09401/85 Ricco Bodil Jensby - Asaa 1985

¤¤¤

15940/81 Richie Per Thorsen - Køge 1981
13261/71 Richo Chr. Grønvald - Horsens 1971
15130/75 Richs H. Petersen - Høng 1975

.....0.....

37372/81 Rici Erik Christoffersen - Vrå 1981
05471/86 Rici Pia Andersen - Tønder 1986

¤¤¤

20846/87 Rick Charlotte Hinchily 1987

¤¤¤

21481/69 Ricki H. S. Poulsen - Brejning 1969
28883/74 Ricki Kristian Friis Hvam - Hvidovre 1974
00766/79 Ricki H. Jørgensen - Tørsbøl 1979
03132/82 Ricki Bente Nielsen - Odense NV 1982
20060/83 Ricki Svend P. Boisen - Randers 1983
26694/83 Ricki Carl Bjørn Ahlgren - Korsør 1983

.....0.....

20224/74 Rickey Aksel Olsen - Nyråd 1974
17873/80 Rickie Birthe Bay Petersen - Birkerød 1980

.....0....

.

04832/81 Richo Leif Hansen - Ringsted 1981
01136/84 Richo Svend Erik Jensen - Lundby 1984
13764/87 Richo Steen Vasegaard - Ishøj 1982

¤¤¤

686/71 Ricko Bent Hansen - Roskilde 1971
2987/72 Ricko K. Henriksen - Ruds Vedby 1972
19146/77 Ricko Børge Pedersen - Holbæk 1977
07170/79 Ricko O. H. Andersen 1979
36723/80 Ricko Birthe Bay Petersen - Birkerød 1981
30070/81 Ricko Kent Madsen - Tølløse 1981
38420/81 Ricko Børge Pedersen - Holbæk 1981
17635/82 Ricko Jens Fogtmann - Holbæk 1982
08935/83 Ricko Kent Madsen - Tølløse 1983
19670/83 Ricko Lone Gjersen Nielsen - Tranekær 1983
07017/84 Ricko Rud Birger Thomsen - Bryrup 1984
03406/88 Ricko Ole Madsen - Galten 1988
14917/88 Ricko Holger Poulsen - Kolding 1988
17281/88 Ricko Peter Møller - Grevninge 1988
17894/91 Ricko Kim Jacobsen - Holbæk 1991

¤¤¤

14609/83 Rickohjerting Lars Nørgård - Tolne 1983

¤¤¤

254705 Ricky Harry Jacobsen - Ølstykke 1963
32457/73 Ricky Børge Petersen  - Holbæk 1973
03451/75 Ricky Svend Dissing - Stenløse 1975
32228/76 Ricky Henning Jensen - Sønderborg 1976
26065/80 Ricky Erik Gertz - Nyborg 1980
28477/81 Ricky Vibeke Brun Nielsen - Esbjerg  1981
27019/94 Ricky Niels J. Christensen - Brønderslev 1994

.....0.....

17644/68 Rico J. Lund -  Gistrup 1968
23461/70 Rico James Jeppesen - Farsø 1970
2933/70 Rico H. M. Pedersen - Varde 1970
27471/72 Rico Jørn Mikkelsen - Gudumholm 1972
15671/74 Rico Svend Dissing, Stenløse 1974
21932/74 Rico Thomas Stræde - Herning 1974
03450/75 Rico Svend Dissing - Stenløse 1975
9386/76 Rico Chr. L. Simonsen - Silkeborg 1976
07337/78 Rico Kirsten Thorbjørn Sørensen - Ebeltoft 1978
23922/78 Rico Ib Routhe - Støvring 1978
06647/79 Rico Bodil Jensby - Asaa 1979
16265/81 Rico Erik Marker - Rønne 1981
22503/81 Rico Torben Eisensøe - Vedbæk 1981
10257/82 Rico Keld Østergaard - Bedsted Thy 1982
09074/83 Rico Bente Nielsen - Odense NV 1983
12581/90 Rico Birgit Holst - Stoholm Jylland 1990
06601/97 Rico Per Pedersen - Thisted 1997
10967/2000 Rico Mogens & Jane Ellebæk - Roskilde 2000
14006/2002 Rico Hugo Pedersen - Roslev 2002
DK12418/2014 Rico Ulrik Kjærsgaard - Sulsted 2014

.....0.....

06648/79 Rico ll Bodil Jensby - Asaa 1979
170519 Ridemarkens Tøs Skovfoged F. Palmvang - Tureby 1955

¤¤¤

25559/75 Rie Sv. Aa. Petersen - Højbjerg 1975
32742/80 Rie Johs. Vig Jørgensen - Lejre 1980
22052/90 Rie Frede Knudsen  - Korsør 1990
03249/94 Rie Lise Salling - Give 1994

.....0.....

31171/71 Rieke A. Lemvigh - Fjerritslev 1978
14054/71 Rif H. Lindeberg - Skive 1971
34607/82 Rif Aage Ørbæk - Skanderborg 1982

.....0.....

249935 Riff H. E. Hovsgaard - Øksendrup 1962
311610 Riff Finn Sterobo - Odense 1966
24175/69 Riff S. A. Svendsen - Fåborg 1969
10895/70 Riff Kjær Olsen - Hobro 1970
13652/71 Riff Niels Ortved - Grenaa 1971
27442/72 Riff H. Jensen - Munkebo 1972
26109/73 Riff F. T. Jacobsen - Ikast 1973
03640/75 Riff Grethe Pedersen - Randers 1975
07295/75 Riff Finn Lindegård - Ørslev 1975
29450/81 Riff Børge Yde Jensen - Bedsted Thy 1981
28044/83 Riff Rud Birger Thomsen - Bryrup 1983
39793/83 Riff Bente Nielsen - Odense NV 1983
12318/83 Riff Ebbe Stanley - Ishøj 1983
29769/83 Riff Bente Nielsen - Odense NV 1983
18385/86 Riff Peter Collet - Køge 1986
14099/89 Riff Ketty Thoustrup - Søndersø 1989

.....0.....

28067/80 Riggi John Schultz Jørgensen - Vanløse 1980

¤¤¤

26036/80 Rigo Bent A. Larsen - Odense NV 1980
05586/84 Rigo Bjarne Jørgensen - Kjellerup 1984

¤¤¤

15126/75 Rigro Kr. Grusgaard 1975
14286 Rigs Portør Hansen - Hornum 1907

.....0.....

83942 Riisvangens Doggie N. E. Sørensen - Aarhus 1944
109987 Riisvangens King N.E. Sørensen - Aarhus 1946
109990 Riisvanngens Nelly N.E. Sørensen - Aarhus 1946

¤¤¤

8769/71 Riki V. Jensen - Ry 1971
18053/74 Riki J. E. Axø - Fredericia 1974

.....0.....

22020/76 Rikka A. Nøhr - St. Heddinge 1976
14327/2000 Rikka Søren Nielsen - Gandrup 2000

.....0.....

75661 Rikka af Abbed L. P. Pedersen - Hobro 1941

.....0.....

230810 Rikke Jørgen Pedersen - Nårup St. 1961
225966 Rikke Jytte Axell - Vanløse 1961
240556 Rikke F. Dalsgaard Pedersen - Fole 1962
271620 Rikke Kristian Anker - Møller- Lunderskov 1964
273190 Rikke J. H. Skrydstrup - Sønderborg 1964
305128 Rikke Johs. Rasmussen - Morud 1966
306019 Rikke Knud Johnsen - Stautrup pr. Ormslev 1966
11204/68 Rikke Leif Hansen - Ringsted 1968
14401/68 Rikke Leif Jensen - Slagelse 1968
6861/69 Rikke C. Bjerregaard Hansen - Laasby 1969
10478/69 Rikke Søren T.Vestergaard - Højbjerg 1969
13607/69 Rikke J. Holm - Lille Skensved 1969
8091/70 Rikke H. E. Frederiksen - Mørkøv 1970
14579/70 Rikke P. E. Petersen - Kolding 1970
24826/70 Rikke Poula Gravesen - Hvorupgaard 1970
20595/71 Rikke E. Christiansen - Holte 1971
5532/72 Rikke F. Christiansen - Terndrup 1972
8029/72 Rikke A. W. Petersen - Mundelstrup 1972
12767/72 Rikke G. Nielsen - Vodskov 1972
13639/72 Rikke Dan Ibæk - Karise 1972
27302/72 Rikke I. V. Nielsen - Hinnerup 1972
1570/73 Rikke Børge Petersen  - Holbæk 1973
14283/73 Rikke Lene Quist, Århus 1973
17423/73 Rikke E. Sønderby - Kollemorten 1973
25246/73 Rikke J. Bisgaard Pedersen - Beder 1973
94/74 Rikke Lars Blach - Hvidovre 1974
06167/74 Rikke  I. Jensen - Karlslunde 1974
12417/74 Rikke L. Quist - Mårslet 1974
14110/74 Rikke H. Aagaard Andersen - Nr. Søby 1974
21672/74 Rikke Erik May - Hedensted 1974
10749/75 Rikke M. Urup Nielsen - Gilleleje 1975
07247/75 Rikke Ingeborg Nielsen - Fuglebjerg 1975
13162/75 Rikke F. Andersen - Havdrup 1975
10606/76 Rikke Tage Jensen - Store Fuglede 1976
20056/76 Rikke Gert Jensen - Korsør 1976
20177/76 Rikke H.Tyndeskov - Sorø 1976
29833/77 Rikke Svend Jansen - Harlev 1977
02294/77 Rikke  K. Vest Hansen - Lundby 1977
16748/77 Rikke Birtha Andersen - Ll. Skensved 1977
28528/77 Rikke T. Bacher, Solrød Strand 1977
02414/78 Rikke Jørgen Christensen - Beder 1978
17557/78 Rikke O. Christensen - Næstved 1978
30628/78 Rikke S. Dencker Christensen, Låsby 1978
12374/79 Rikke Bent Jensen - Ruds Vedby 1979
21303/79 Rikke Erik Holmgaard Larsen - Vodskov 1979
22180/79 Rikke John Ehrenreich Nielsen - Svinninge 1979
26315/79 Rikke Leif Andersen - Glumsø 1979
30305/79 Rikke Alfred Nielsen - Hillerød 1979
03151/80 Rikke Egon Holm - Hvidovre

1980

10227/80 Rikke Leif Hansen - Ringsted 1980
27040/80 Rikke Frede Knudsen  - Korsør 1980
16267/81 Rikke Erik Marker - Rønne 1981
33907/81 Rikke Sigurd Lund - Thisted 1981
07331/81 Rikke Søren T.Vestergaard - Højbjerg 1981
11073/82 Rikke Hans Petersen - Kirke-Hyllinge 1982
15687/82 Rikke K. Bredahl Nielsen - Brønshøj 1982
17642/82 Rikke Jens Fogtmann - Holbæk 1982
27337/82 Rikke Hans Peter Nielsen - Give 1982
20754/86 Rikke Rud Birger Thomsen - Bryrup 1986
03588/88 Rikke Orla Knudsen - Viborg 1988
14918/88 Rikke Holger Poulsen - Kolding 1988
25956/91 Rikke Ketty Thoustrup - Søndersø 1991
08292/97 Rikke Verner R. Mortensen - Frederikshavn 1997
02062/2000 Rikke Henrik Keinicke Berg - Stubbekøbing 2000

.....0.....

07250/75 Rikke II Ingeborg Nielsen - Fuglebjerg 1975
194160 Rikke af Chang Chr. Thorup - Bjerringbro 1960
66752 Rikke af Hobro Landmand Anker Sørensen - Hobro 1936
182646 Rikke af Kappendrup Johannes Winther - Oure 1956
170520 Rikke af Skrodsbjerg Skovfoged F. Palmvang - Tureby 1955

¤¤¤

273971 Riki Jørgen Nielsen, Udholm - Åbybro 1964

¤¤¤

300045 Rikki Anna Jensen - Vordingborg 1966
6335/68 Rikki K. Madsen - Viborg 1968
23094/68 Rikki H. S. Poulsen - Brejning 1968
10330/69 Rikki H. P. Meier - Hedehusene 1969
5063/72 Rikki K. Pedersen - Asnæs 1972
15672 Rikki Svend Dissing, Stenløse 1974
31632/80 Rikki Børge Yde Jensen - Bedsted Thy 1980
37623/82 Rikki Bente Nielsen - Odense NV 1982

.....0.....

15211/69 Rikko James Jeppesen - Farsø 1969
07395/82 Rikko Bent Mathiasen - Odense SV 1982
27015/94 Rikko Niels Jørgen Christensen - Brønderslev 1994

¤¤¤

35347/80 Riko Bjarne Rasmussen - Otterup 1980
28540/81 Riley Jann Madsen - Fjerritslev 1981
07853/91 Rilla Ina Christiansen - Roskilde 1991

¤¤¤

5155/68 Rina S. Kyhlensøe - Sengeløse 1968
28241/74 Rina Leif Hansen - Ringsted 1974
00359/77 Rina Bent E. Pedersen 1977

¤¤¤

52640 Rina af Sølyst Bestyrer Henry Jensen -  Sølyst 1935

¤¤¤

303040 Ringo Iver Jensen - Vipperød St. 1966
3491/69 Ringo Leif Hansen - Næstved 1969
3795/70 Ringo J. Mortensen - Fredensborg 1970
22164/71 Ringo K. Pedersen - Asnæs 1971
1324/72 Ringo J. Mortensen - FredensborgLis Bardram - Brandelev 1972
1851/73 Ringo Leif Hansen - Ringsted 1973
28231/74 Ringo S. Hansen, Søgaard - Vester Nebel 1974
28879/74 Ringo Kristian Friis Hvam - Hvidovre 1974
11044/75 Ringo Eva Højer Christensen, Brandelev 1975
15377/75 Ringo P. O. Søndergaard - Brovst 1975
1249/76 Ringo Leif Hansen - Ringsted 1976
02290/77 Ringo K. Vest Hansen - Lundby 1977
27226/79 Ringo Torben Lind - Haarlev 1979
31879/83 Ringo Jørgen Arndal Jacobsen - Bogense 1983
19779/86 Ringo Christen Christensen - Nyborg 1986
04396/88 Ringo Peder Tøndborg - Kjellerup 1988
27016/94 Ringo Niels Jørgen Christensen - Brønderslev 1994

.....0.....

33045/81 Ringostar Bent Jørgensen - Odense NV 1981
272605 Rino J. P. Rønholt - Hemmelev 1964
74334 Rino af Bred Svend Eriksen - Bred St. 1943
33260/73 Rinty Ove Mågård-Hansen - Guldager 1973

.....0.....

51946 Rip Har. Rasmussen - Tønnes 1936
58178 Rip Dyrlæge Rikhof - Hejnsvig 1938
153907 Rip H. V. Nilausen - Rørvig 1951
257571 Rip Ernst Nielsen - Hersom pr. Hobro 1963
34903/73 Rip M. M. Andersen - Brønderslev 1973

¤¤¤

196188 Rip af Akkerup Gunnar Holmegaard - Akkerup 1958
161520 Rip af Bambi Ann-Louise Møller - Pjedsted 1953

¤¤¤

33207/81 Riquet Leif Hansen - Ringsted 1981
149587 Rikke af Ulla Johs. Clausen Johansen - Ejby 1951
25244/71 Riss J. Sørensen - Jegsing 1971
36786/81 Rit Hans Peter Nielsen - Give 1981

.....0.....

40899 Rita C. Ohrt - Vemb 1930
39838 Rita Gaardejer A. Kring - Fredericia 1931
173889 Rita Børge Pasfal - Seden  St. 1955
230844 Rita Dyrlæge G. Nielsen - Børsted Pr. Tureby 1957
228068 Rita Bent Nielsen - Spøttrup St. 1961
295888 Rita Poul Willadsen - Aarhus 1966
301608 Rita Bent N. Sørensen - Bred 1966
303939 Rita N. E. Gadeberg - Sønderby pr. Grindsted 1966
311471 Rita Chr. Hansen - Tommerup 1966
328756 Rita Knud K. Nielsen, Ørgaard - Resen 1967
21697/68 Rita O. Haldrup - Ulstrup St. 1968
6023/71 Rita Kjær Olsen - Hobro 1971
2553/71 Rita O. Johnstad-Møller - Slangerup 1971
10382/71 Rita K. Henriksen - Ruds Vedby 1971
10937/72 Rita Viggo Hansen - Fåborg 1972
13431/75 Rita Torkil Schmidt - Vodskov 1975
06652/79 Rita Bodil Jensby - Asaa 1979
25045/79 Rita Bjarne Rasmussen - Otterup 1979
25853/79 Rita Uffe Kofoed - Hasle 1979
20806/89 Rita Tommy Buch Frederiksen - Ringe 1989

.....0.....

142237 Rita af Anne O. Grønning - Odense 1950
80829 Rita af As Marius Simonsen - Skanderborg 1942
139917 Rita af Cleo Civilingeniør M. Frederiksen - Hellerup 1950
110129 Rita af Earl O. P. O. Dansted- Odense 1946
179065 Rita af Fausing Harald Laursen - Allingaabro 1956
154845 Rita af Flaks Henry Frolund -  Otterup 1952
173439 Rita af Freltofte Ejner Pedersen - Gelsted 1953
119122 Ritta af Faarhus Jørgen Adolphsen - Kolding 1946
68545 Rita af Gammelgaard Alfred Larsen - Brobyværk 1942
34177 Rita af Hammershøj Karen Møller - Lemvig 1927
115313 Rita af Hokkerup A. Bach - Hammel 1946
50862 Rita af Kallerupgaard H. J. Nielsen - Thoderup 1934
104304 Rita af Lass Henry Andersen - Hov 1945
83943 Rita af Lindskov N. E. Sørensen - Aarhus 1944
32617 Rita af Løgstør Karen Møller - Lemvig 1927
68324 Rita af Lønborg J. P. Willumsgaard - Lønborg 1942
139050 Rita af Nelly N. J. Sørensen - Herning 1949
122362 Rita af Ny Stenderup Harry Jensen - V. Hæssinge 1955
78587 Rita af Næsby Hans Jensen - Næsby 1937
81143 Rita af Randers Karl Christensen - Randers 1944
53562 Rita af Raadingsholm Axel V. Larsen - Brenderup 1932
117950 Rita af Roslev Halvdan Laursen - Roslev 1946
71914 Rita af Saxkøbing Kaj Th. Johansen - Saxkøbing 1943
55463 Rita af Thorsbjerg Jeppe Jessen - Thorsbjerg 1937
66016 Rita af Viborg Aksel Christensen - Viborg 1942
67878 Rita ll af Viborg S. Rasmussen - Varde 1942
31591 Rita fra Ringe C. B. Pedersen - Ringe 1927
109376 Rita fra Endelave Ejvind Hansen - Horsens 1946
78170 Rita fra Søndervang Aage Nielsen - Aars 1943

¤¤¤

328753 Rith Knud K. Nielsen, Ørgaard - Resen 1967

¤¤¤

39278 Ritha Sparekassebestyrer Nielsen - Ringe 1929
41960 Ritha Poprietær Fischer Petersen - Holte 1933
255323 Ritha P. Jørgensen - København 1963

¤¤¤

164410 Ritha af Pan Ejner Pedersen - Gelsted 1953
196808 Ritha af Sæby H. C. Barkan - Sæby 1958
176936 Ritha af Tarp Svend Jensen - Tranbjerg 1955
49302 Ritha Fra Ulbølle Snedker Jørgen Hansen - Ulbølle 1933

¤¤¤

64689 Rita Tøs N.P. Nielsen - Gørding 1939
19111/84 Ritasboy Gunnar Mensel - Skærbæk 1984

.....0.....

0921/72 Ritsy Chr.Westergård 1972
14379/73 Ritsy Lene Quist, Århus 1973

.....0.....

12196/70 Ritta Viggo Hansen - Fåborg 1970
12344/72 Ritta Jeppe N. Knudsen, Rødding 1972
21670/74 Ritta Erik May - Hedensted 1974
03251/94 Ritta Lise Salling - Give 1994

¤¤¤

138783 Ritta af Billeskov L. P. Blomstrøm - Assens 1949
136107 Ritta af Bjudi Niels D. Nielsen - Thyborøn 1949
57087 Ritta af Dalby Gaardejer Niels Sørensen - Gjern 1934
46601 Ritta af Egense C. Ohrt - Vemb 1932
77778 Ritta af Endelave H. Eskildsen - Endelave 1935
161784 Ritta af Fox Gudmund Olsen, Tved 1953
118438 Ritta af Hvolbæk Jens Rasmussen - Skanderborg 1946
79034 Ritta af Kirkendrup Magnus Hansen - Kirkendrup 1944
41890 Ritta af Lundby Gaardejer Hans Kraft - Lundby 1931
96244 Ritta af Molly Kaj Rasmussen - Ebberup St 1945
64864 Ritta af Lykkefoldgaard Søren Jensen - Urlev 1941
116398 Ritta af Tot Niels Winkel - Thyborøn 1946
39046 Ritta af Urlev Bødker S. Nielsen -  Horsens 1926
91993 Ritta af Viborg Aksel Hansen - Viborg 1945
44504 Ritta af Viby Emil Poulsen - Stagetorn 1934
75519 Ritta af Williamsgave Th. Østergaard - Christiansfeld 1942
135322 Ritta af Yankee P. Pedersen - Ryslinge 1947

¤¤¤

48854 Ritta fra Hobro C. Ohrt - Vemb 1931
31245 Ritta fra Lemvig N. Thuesen Berg - Lemvig 1924
50042 Ritta fra Nr. Kirkeby E. Olesen - Tim St. 1934
80863 Ritta fra Svanekærgaard Jens Mikkelsen - Glamsbjerg 1944
84402 Ritta Lundenæs Chr. Helbo - Balle 1942
56155 Ritta Tamdrup Niels Petersen - Aarhus 1935
112492 Ritta fra Vorbasse Otto Svendsen - Nordby Fanø 1946

.....0.....

10126/72 Ritte Valdemar Christoffersen - Svebølle 1972
240617 Ritter Kjeld Troldborg - Gramrode 1978
30169/82 Ritti Per Stub Rasmussen - Næstved 1982

.....0.....

221169 Ritzy Emmy Jørgensen - Marielyst 1961
09073/83 Ritzy Bente Nielsen - Odense NV 1983

.....0.....

311611 Rix Finn Sterobo - Odense 1966
5796/72 Rix Johs. Jørgensen - Lejre 1972

¤¤¤

20849/70 Roa P. Sørensen - Stenvad 1970
16810/73 Robber Svend Dissing - Stenløse 1973
21138/78 Roberto E. Brink - Ribe 1978

.....0.....

18135/73 Robi E. Eriksen - Ringsted 1973
13158/96 Robi Poul Jacob Daasbjerg - Bjerringbro 1996

.....0......

26485/84 Robbin Mabel Andreasen - Vig 1984

.....0.....

7899/76 Robin Tage Sørensen - Silkeborg 1976
11201/76 Robin Finn Halling - Holbæk 1976
27718/77 Robin Else Thorshavn - Århus V 1977
36721/80 Robin Birthe Bay Petersen - Birkerød 1980
38629/81 Robin Bodil Jensby - Asaa 1981
20000/82 Robin Kjeld Sørensen - Bjert 1982
26727/82 Robin Peter Møller - Grevninge 1982
17775/86 Robin Dorthe Nagel - Kolding 1986
31181/86 Robin Bendt Jensen - Hillerød 1986
28434/87 Robin Hans Ole Kragh - Mesinge 1987
DK04797/2014 Robin Mogens Ellebæk - Roskilde 2014

.....0.....

197981 Robin af Søgård E. Lund Kirkegaard - Slagelse 1957

.....0.....

23507/71 Rocco  Arne Englyst - Kalundborg 1971
11305/74 Rocco N. E. Bøgh - Overlade 1974
04054/78 Rocco Finn Halling - Holbæk 1978

¤¤¤

15129/75 Roch Kr. Grusgaard - Randers 1975
12366/81 Rocho Børge Yde Jensen - Bedsted Thy 1981
33201/81 Rocki Leif Hansen - Ringsted 1981

.....0.....

00346/77 Rocky Leif Hansen - Ringsted 1977
27033/80 Rocky Frede Knudsen  - Korsør 1980
13029/84 Rocky Arne Lind - Haarby 1984
30735/85 Rocky Finn Christiansen - Sorø 1985

¤¤¤

03232/83 Rodney Arne Lind - Haarby 1983
06938/92 Roger Birgit Lene Lyngrod - Silkeborg  1992
88957 Roland af Glamsbjerg Jens Mikkelsen - Glamsbjerg 1944
27038/80 Rold Frede Knudsen  - Korsør 1980

¤¤¤

708 Rolf Tømmerhandler G. Brabrand - Hobro 1899
709 Rolf Proprietær Damsgaard - Ebberup 1901
40906 Rolf Assistent W. Dahldorph - Vanløse 1933
52723 Rolf Snedker Jørgen Hansen - Ulbølle 1935
81904 Rolf Møller J. Nordvang - Langeskov 1944
184974 Rolf Svend Rasmussen - Dronninglund 1951
216703 Rolf Poul W. Larsen - Flakkebjerg 1960
228390 Rolf Gustav Pedersen - Vestbirk 1961
230811 Rolf Jørgen Pedersen - Nårup St. 1961
236525 Rolf Leo Pedersen - Tvis St. 1962
259720 Rolf Frede Axelsen - Ringkøbing 1963
259775 Rolf Preben Henriksen - Ringe 1963
272769 Rolf Ole Rasmussen - Kastrup 1964
306319 Rolf Niels Juul - Taastrup Overdrev 1966
324978 Rolf Gunnar Svendsen - Odense 1967
19807/68 Rolf Knud E. Hansen - Haarby 1968
4799/68 Rolf Knud Johansen - Stautrup 1968
1298/69 Rolf Finn Jensen - Vejle 1969
12201/70 Rolf Viggo Hansen - Fåborg 1970
6024/71 Rolf Kjær Olsen - Hobro 1971
8027/72 Rolf A. W. Petersen - Mundelstrup 1972
18951/72 Rolf P. E. Petersen - Kolding 1972
27472/72 Rolf Jørn Mikkelsen - Gudumholm 1972
29080/72 Rolf Egon Gustavussen - Silkeborg 1972
32054/73 Rolf C. Dyekjær, Trans - Lemvig 1973
25769/73 Rolf B. Knudsen - Bjerringbro 1973
1076/74 Rolf J. Mikkelsen - Hadsund 1974
17646/74 Rolf Søren Chr. Sørensen - Bolderslev 1974
11967/74 Rolf Bent N. Sørensen - Bred 1974
21929/74 Rolf Thomas Stræde - Herning 1974
30084/74 Rolf Kirsten Jacobsen - Ringsted 1974
30577/74 Rolf Jan C. Bacher - Havdrup 1974
03223/75 Rolf E. Voigt - Skanderborg 1975
11940/75 Rolf Jens Petersen - Hovedgård 1975
15131/75 Rolf H. Petersen - Høng 1975
2767/76 Rolf Kristian Thomassen - Billund 1976
05868/76 Rolf Leif Jensen - Slagelse 1976
27078/76 Rolf Åse Sørensen - Tistrup 1976
30099/76 Rolf Henning Jensen - Sønderborg 1976
06500/77 Rolf Hans Chr. Salmonsen, Thy 1977
17670/77 Rolf J. Spanggård - Bjerregrav - Møldrup 1977
28531/77 Rolf T. Bacher, Solrød Strand 1977
22354/79 Rolf Anders  Nøhr - St. Heddinge 1979
29750/79 Rolf Alfred Futtrup - Vejle 1979
17785/80 Rolf Egon Holm - Hvidovre 1980
33208/81 Rolf Leif Hansen - Ringsted 1981
29527/82 Rolf Niels Pedersen - Aalsgaarde 1982
29974/83 Rolf Villy M. F. Sørensen - Holsted 1983
28288/84 Rolf Gert Andersen - Erslev 1984
24386/89 Rolf Jens Fogtmann - Holbæk 1989
06939/92 Rolf Birgit Lene Lyngrod - Silkeborg  1992
27217/92 Rolf John Skovgård Nielsen - Ullerslev 1992
27017/94 Rolf Niels Jørgen Christensen - Brønderslev 1994
02059/2000 Rolf Henrik Keinicke Berg - Stubbekøbing 2000

....0.....

102531 Rolf af Bidsinge Hans Hansen - Bidsinge 1945
119123 Rolf af Brønsodde Jørgen Adolphsen - Kolding 1946
170209 Rolf af Jack Hans Olsen - Fjenneslev 1958
112493 Rolf af Pan Otto Svendsen - Nordby Fanø 1946
141830 Rolf af Seerslev Ernst B. Schallert - Løjt Kirkeby 1950
139918 Rolf af Hellerup Civilingeniør M. Frederiksen - Hellerup 1950
111565 Rolf af Marstal Svend Larsen - Glamsbjerg 1946
89333 Rolf af Schu Kaj Trærup - Hald pr. Højelse 1944
173809 Rolf af Sonny Jens Johansen, Millinge 1955
190748 Rolf af Strandlyst Erik Jørgensen - Skamstrup 1957
103722 Rolff Thorvald Gylling - Horsens 1945

¤¤¤

06019/98 Roll Lars Schmidt -Tølløse 1998

¤¤¤

13818/81 Rolle Bente Nielsen - Odense NV 1981
11733/91 Rolle Peter Collet - Køge 1991

.....0.....

58188 Rollo Ragna Schou - Holte 1937
252847 Rollo Ove A. Lindbo - Bagsværd 1963
255324 Rollo P. Jørgensen - København 1963
319772 Rollo Erling Andersen - Pjedsted 1967
332503 Rollo Johs. Rasmussen - Morud 1967
6865/69 Rollo C. Bjerregaard Hansen - Laasby 1969
24174/69 Rollo S. A. Svendsen - Fåborg 1969
10563/70 Rollo B. Enderslev - Guldbæk pr. Svenstrup 1970
15952/70 Rollo Jens Chr. Pedersen - Holstebro 1970
5184/71 Rollo C. Bjerregaard Hansen - Laasby 1971
11233/71 Rollo L. Quist - Mårslet 1971
12303/71 Rollo A. G. Nielsen - Hvide Sande 1971
28246/72 Rollo P. Nielsen - Silkeborg 1972
8338/73 Rollo Mikkelsen - Gug 1973
27309/74 Rollo A. Reventlow-Mourier - Hørsholm 1974
28492/75 Rollo Gert Salling Sørensen - Kolding 1975
20061/76 Rollo Gert Jensen - Korsør 1976
24024/76 Rollo E. Bonde Hansen- Kalundborg 1976
00221/77 Rollo Karsten Kristensen - Fårevejle 1977
12244/77 Rollo L. E. Nielsen - Odense S 1977
27974/77 Rollo Erik Holmgaard Larsen - Vodskov 1977
08142/78 Rollo H. Brøndal - Charlottenlund 1978
38118/78 Rollo Svend E. Pedersen - Struer 1978
28262/79 Rollo Peder Sørensen - Ølgod 1979
26034/80 Rollo Bent A. Larsen - Odense NV 1980
31212/80 Rollo Bodil Jensby - Asaa 1980
16264/81 Rollo Erik Marker - Rønne 1981
29679/81 Rollo Klaus D. Johansen - Dronninglund 1981
07651/82 Rollo Flemming Vilslev Knudsen - Holsted  1982
20055/83 Rollo Svend P. Boisen - Randers 1983
20157/83 Rollo Hans Ole Kragh - Mesinge 1983
13516/84 Rollo Lars Schmidt -Tølløse 1984
18477/84 Rollo Jytte Jensen - Ansager 1984
15156/86 Rollo Inga K. Jørgensen - Viborg 1986
26080/91 Rollo Flemming Nielsen - Brovst 1991
10965/2000 Rollo Mogens & Jane Ellebæk - Roskilde 2000
11531/2000 Rollo Jens Jørgen Sørensen - Skals 2000
10826/2001 Rollo Bente Dau Nottelmann - Vojens 2001

.....0.....

123519 Rollo af Kis H. Storm Jørgensen - Odense 1947
122684 Rollo af Knold Holger Storm Jørgensen - Odense 1947
158988 Rollo af Mejlskov Aage Jespersen - Mejlskov 1953
120910 Rollo af Zampa Poul Nielsen - Aarhus 1946

¤¤¤

117569 Rollo G Elith Grundahl Hansen - Vanløse 1947
78580 Rollo Schuchang Kaj Trærup - Hald pr. Højelse 1944
257572 Rolly Ernst Nielsen - Hersom pr. Hobro 1963
37371/81 Rolly Erik Christoffersen - Vrå 1981

¤¤¤

33202/81 Romeo Leif Hansen - Ringsted 1981
25515/74 Rommy Dan Petersen - Mariager 1974
17527/82 Rondo Bent Jensen - Ruds Vedby 1982

¤¤¤

25747 Rona M. C. Nielsen - Dianalund 1920
29441 Rona M. C. Nielsen - Dianalund 1920
197016 Rona Johannes Winther - Oure 1958

¤¤¤

20767/72 Ronni John Hvid, Ølby Lyng - Køge 1972
21164/74 Ronni Kurt Lauritsen - Frederikssund 1974

.....0.....,

13740/74 Ronnie Dan Petersen - Mariager 1974
00775/79 Ronnie H. Jørgensen - Tørsbøl 1979
15272/85 Ronnie Karsten Jakobsen - Fjerritslev 1985
19559/86 Ronnie Steen Appel Olesen - Oxbøl 1986
14097/89 Ronnie Ketty Thoustrup - Søndersø 1989

.....0.....

147987 Ronny Kield Eriksen - Hellerup 1951

.....o.....

04635/82 Ronja Rud Birger Thomsen - Bryrup 1982
00683/87 Ronja Jens Fogtmann - Holbæk 1987
03247/94 Ronja Lise Salling - Give 1994
27013/94 Ronja Niels Jørgen Christensen - Brønderslev 1994
13157/96 Ronja Poul Jacob Daasbjerg - Bjerringbro 1996
DK11265/2010 Ronja Claus Juul Christensen - Hadsten 2010
DK09430/2014 Ronja Lene Knudsen - Holbæk 2014

.....0.....

14009/2002 Rosa Hugo Pedersen - Roslev 2002
DK17229/2008 Rosa Ulrik Kjærsgaard - Sulsted 2008
DK11465/2009 Rosa Ulrik Kjærsgaard - Sulsted 2009

¤¤¤

12361/81 Rosatanja Børge Yde Jensen - Bedsted Thy 1981
29522/82 Rose Niels Pedersen - Aalsgaarde 1982
14287 Rose af Jægerhus Stationsforstander Andersen 1907
32113/73 Rosseau Jørgen Larsen - Sdr. Felding 1973
16850/74 Rosetta Th. Larsen - Gråsten 1974
03217/75 Rossini E. Voigt - Skanderborg 1975
5671/74 Rosie P. E. Adamsen - Thorsø 1974
160200 Rosita Skovfoged F. Palmvang - Tureby 1953
03250/94 Rositta Lise Salling - Give 1994
13311/86 Ross Flemming V. Knudsen - Holsted  1986
52255 Ross af Flintholm Greve O. Knuth - Stenstrup 1935
28046/83 Roska Rud Birger Thomsen - Bryrup 1983

.....0.....

33672/84 Rossi Lars Sellerup Petersen - Morud 1984
20751/86 Rossi Rud Birger Thomsen - Bryrup 1986

¤¤¤

03061/78 Rosso Kristian Thomassen - Billund 1970
29970/83 Rosso Villy M. F. Sørensen - Holsted 1983
20123/91 Rosso Birgit Holst - Stoholm Jylland 1991
09643/99 Rosso Jens Jørgen Sørensen - Skals 1999

¤¤¤

28309/82 Rosti Bente Nielsen - Odense NV 1982

¤¤¤

07656/82 Rosty Flemming Vilslev Knudsen - Holsted  1982
14915/88 Rosty Holger Poulsen 1988
09644/99 Rosty Jens Jørgen Sørensen - Skals 1999

¤¤¤

03254/94 Rostydon Lise Salling - Give 1994

¤¤¤

120586 Rough H. Sichlaw - Vanløse 1947
19508 Rotmann Hesselberg - Frederikshald 1908
26792 Roustan Inspektør Lund, Stege 1920
169 Rover Ferdinand Larsen - Næstved 1989
159828 Rover O´Conner P. E. Hansen - Stenstrup, Næstved 1953
304 Rowan C. J. Aggerbeck - Horsens 1891

¤¤¤

25701 Roy Forvalter Dons - Haslev 1919
36337 Roy Alfred Jacobsen - Saxkøbing 1931
71915 Roy Kaj Th. Johansen - Saxkøbing 1943
05858 Roy Per Christian Quale 1959
273191 Roy J. H. Skrydstrup - Sønderborg 1964
286854 Roy Henning Søndergaard - Horne St. 1964
314727 Roy Preben Ovesen - Risskov 1966
321702 Roy Knud K. Nielsen - Ørgaard - Resen 1967
6867/69 Roy C. Bjerregaard Hansen - Laasby 1969
15741/69 Roy O. Sivertsen - Karlslunde 1969
10896/70 Roy Kjær Olsen - Hobro 1970
29111/72 Roy H. Andersen - Bjerringbro 1972
29012/73 Roy Jørgen P. Christensen - Kalundborg 1973
11333/91 Roy Kay - Viggo Kræfting 1991
18603/92 Roy Kay - Viggo Kræfting 1992
03217/93 Roy Niels J. Christensen - Brønderslev 1993

.....0.....

30575/74 Roya Jan C. Bacher - Havdrup 1974
97801 Roy af Grock M. Laursen - Frederiksberg 1945
165742 Roy af Fox P. Sandberg - Klampenborg 1953
187632 Roy af Ricki Rasmus Hansen - Langaa 1956
139281 Roy af Tut W. Romby Larsen - Lemvig 1949
59152 Roy af Viby J Malta Rasmussen - Viby 1939

¤¤¤

11729/91 Rua Peter Collet - Køge 1991

¤¤¤

30508 Rubi Birkeuldmægtig P. Leyssac - København 1925
5489/70 Rubi J. O Jensen - Bording 1970
2010/71 Rubi Knud Hansen - Hobro 1971

¤¤¤

51256 Rubi af Dalby Gaardejer Niels Sørensen - Gjern 1936
27652/71 Rubin Elmar Jørgensen - Hornsyld 1971
9968/68 Ruba Elisabeth de Neergaard - Valdemarskilde 1968
323/71 Ruber Børge Petersen  - Holbæk 1971

¤¤¤

19509 Ruby Grosserer Niels Mørch - København 1912
18904/68 Ruby K. Kjærgaard Madsen - Outrup 1968
28099/71 Ruby Karl Nielsen - Skagen 1971
15110/89 Ruby Allan Jensen - Ribe 1989

.....0.....

293732 Rucko Anna Jensen - Vordingborg 1964
331664 Rudi Kristian Pedersen - Brørup 1967

.....0.....

183 Ruddi Kjøbmand Ferdinand Larsen - Næstved 1890
271113 Ruddi Egon P. Jensen - Holbæk 1964
28304/82 Ruddi Bente Nielsen - Odense NV 1982

.....0.....

30643/77 Rudolph J. Kierkegaard - Horsens 1977
25559/76 Rudolpho Anna Jensen - Vordingborg 1976

.....0.....

29284 Rudy A. Iversen, Nordenskov 1921
04835/78 Rudy N. Houkjær - Hillerød 1978
20183/78 Rudy Åse Sørensen - Tistrup 1978

.....0.....

31006 Rudy ll Edith Larsen - Holte 1924

.....0.....

190469 Ruf E. Krogsøe - Højby 1957
316731 Ruf L. Quist - Ristrup pr. Beder 1967
10564/70 Ruf B. Enderslev - Guldbæk pr. Svenstrup 1970
25797/74 Ruf F. Christiansen, Dollerup Mark - Skørping 1974
30766/78 Ruf Leif & Henrik Hansen - Ringsted 1978

¤¤¤

30770 Rufo Bankfuldmægtig P. Leyssac - København 1925

¤¤¤

30720 Ruff Jens Gasbjerg Ejlertsen - Skive 1925
270044 Ruff Ernst Nielsen - Hersom pr. Hobro 1964
4322/68 Ruff Hans Jørgen Refslund - Nr. Hostrup 1968
6022/71 Ruff Kjær Olsen - Hobro 1971
13434/75 Ruff Torkil Schmidt - Vodskov 1975
07325/81 Ruff Søren T.Vestergaard - Højbjerg 1981
09083/83 Ruff Bente Nielsen - Odense NV 1983
27181/92 Ruff Jørgen Olsen - Fjerritslev 1992

¤¤¤

10499/77 Ruffe Kai Østergaard 1977
09503/80 Ruffo Ebbe Nielsen - Roskilde 1980

¤¤¤

35639 Rufus Axel V. Larsen - Brenderup 1931
105213 Rufus Poul Nicolajsen - Vordingborg 1945
8031/72 Rufus A. W. Petersen - Mundelstrup 1972
28230/74 Rufus S. Hansen, Søgaard - Vester Nebel 1974
10493/77 Rufus Kai Østergaard - Herning 1977
28534/77 Rufus T. Bacher, Solrød Strand 1977
30303/79 Rufus Alfred Nielsen - Hillerød 1979
14607/83 Rufus Lars Nørgård - Tolne 1983
18977/91 Rufus Jens Lautrup - Toftlund   1991
07841/93 Rufus Annelise Lind - Kirke Såby 1993
03255/94 Rufus Lise Salling - Give 1994

.....0.....

153796 Rullestedets Britta TH. Sørensen - Glamsbjerg 1952
153797 Rullestedets Lady TH. Sørensen - Glamsbjerg 1952
163353 Rullstedets Donna TH. Sørensen - Glamsbjerg 1953
163354 Rullestedets Pia TH. Sørensen - Glamsbjerg 1953

¤¤¤

228069 Runa Bent Nielsen - Spøttrup St. 1961
254706 Runa Harry Jacobsen - Ølstykke 1963

.....0.....

17876/80 Rune Birthe Bay Petersen - Birkerød 1980
145681 Runo Tom Petersen - Holstebro 1951

¤¤¤

257573 Rup Ernst Nielsen - Hersom pr. Hobro 1963
34904/73 Rup M. M. Andersen - Brønderslev 1973

.....0.....

29134/72 Rupert K. J. Burfelt - Vejle 1972

.....0.....

8033/72 Rusja A. W. Petersen - Mundelstrup 1972
26063/80 Ruska Erik Gertz - Nyborg 1980

.....0.....

00773/79 Rusti H. Jørgensen - Tørsbøl 1979
38452/81 Rusti Hans Madsen - Stautrup 1981

.....0.....

254707 Rusty Harry Jacobsen - Ølstykke 1963
155964 Rusty E. Kronvall - Hvidovre 1967
5221/70 Rusty Jacob Nielsen, Langø - Kappel 1970
29135/72 Rusty K. J. Burfelt - Vejle 1972
29273/72 Rusty Finn Jensen - Vejle 1972
1843/73 Rusty Leif Hansen - Ringsted 1973
21516/73 Rusty G. Balle - Kalundborg 1973
3017/74 Rusty Vagn Fentz - Vammen, Viborg 1974
05867/76 Rusty Leif Jensen - Slagelse 1976
21289/76 Rusty P. F. Collet - Køge 1976
09347/77 Rusty M. Søndergaard - Esbjerg 1977
27225/79 Rusty Torben Lind - Haarlev 1979
17780/80 Rusty Egon Holm - Hvidovre 1980
22875/82 Rusty Peder Lægdsgård Madsen - Herning 1982
06761/85 Rusty Kristian Friis Hvam - Hjerm 1985
04630/2000 Rusty Kim Jacobsen - Holbæk 2000

.....0.....

25748 Ruth Chr. Nielsen - Dianalund 1920
26268 Ruth Mejeribestyrer Ejnar M Jensen 1920

¤¤¤

39043 Ruth af Lemvig Gaardejer Hans Kraft - Lundby 1931
30809 Ruth fra Morud Fasanjæger Sørensen - Lundby 1925
101784 Ruthi E. C. Laursen - København 1944

¤¤¤

26969 Rya af Flemming Frederiksen - Flemming 1921

¤¤¤

27308/72 Ryf I. V. Nielsen - Hinnerup 1972
21286/76 Ryf P. F. Collet - Køge 1976
18383/86 Ryf Peter Collet - Køge 1986
10578/87 Ryf Peter Collet - Køge 1987

.....0.....

14380/73 Ryff Lene Quist, Århus 1973
12267 Ryle Gartner Jacobsen - Slagelse 1904

.....0.....

16749/77 Rynke Birtha Andersen - Ll. Skensved 1977
390 Ryno Dyrlæge Mortensen 1894
21216 Ryno Darling Chr. Jørgensen - Borup 1909

¤¤¤

122685 Rødhætte Holger Storm Jørgensen - Odense 1947
87076 Rødpels II P. O. Schmidt - Harlev 1944
74940 Rødpæls G. Christiansen - Brønderslev 1936

¤¤¤

1030/70 Rødtop K. Rasmussen, Svogerslev - Roskilde 1970
08092/70 Rødtop  H. E . Frederiksen 1950

¤¤¤

183575 Rødtop af Rullested TH. Sørensen - Glamsbjerg 1955
150910 Rørdals Ronny Erik Otterstrøm - Aalborg 1951
111566 Røys Svend Larsen - Glamsbjerg 1946

¤¤¤